Najpopularniejsze

Cztery zalety pożyczki na raty dla zadłużonych online.

pożyczki na raty

Słowa „na raty”, „online” i „dla zadłużonych” powinny same w sobie oddawać korzyść tego rozwiązania. Produkty tego typu zostały przygotowane specjalnie z myślą o osobach, które spłacają aktualnie kilka zobowiązań i według instytucji bankowej ich dochód nie jest wystarczający, by mógł poradzić sobie z jeszcze jedną pożyczką. Firmy pożyczkowe natomiast tworzą oferty, które formalnościami nie różnią się od standardowych, jednak warunki dostosowane są do potrzeb i indywidualnych sytuacji osób zadłużonych.

1. Termin „zadłużony” nie taki oczywisty – pożyczka mimo braku zdolności w banku

Zadłużenie w potocznym znaczeniu oznacza sytuację, w której pożyczkobiorca ma zaległości w spłacie względem wierzyciela. W rzeczywistości oznacza to jednak wszystkie spłacane aktualnie zobowiązania. Banki jednak często odmawiają klientom zadłużonym z obawy przed tym, że nie będą w stanie spłacać kolejnego zobowiązania. Firmy pożyczkowe mają mniej rygorystyczne warunki, jednak i w ich przypadku zbyt duże zadłużenie będzie skutkowało odmową.

2. Pożyczka na raty dla zadłużonych online, bez wychodzenia z domu

Możliwość zaciągnięcia zobowiązania bez wychodzenia z domu to ogromna wygoda. Zaletą jest czas nie tylko na przejrzenie propozycji i wybranie atrakcyjnej oferty, ale również możliwość zapoznania się z warunkami umowy na spokojnie, bez presji siedzącego naprzeciwko doradcy finansowego.

3. Minimum formalności również dla zadłużonych

Niewielka ilość formalności według raportu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy jest istotnym czynnikiem przy wyborze firmy pożyczkowej dla 36 proc. ankietowanych. Firmy pożyczkowe oferują pożyczki na raty dla zadłużonych online wyłącznie na dowód i oświadczenie o dochodach.

4. Wygodne i niskie raty na korzystny procent

System ratalny to najczęściej wybierana metoda spłacania zobowiązania. Możliwość dopasowania wysokości rat do budżetu pozwala bez ryzyka spłacać pożyczkę. Zobowiązania ratalne udzielane są zarówno na krótki, jak i na długi okres spłaty, dzięki czemu możliwe jest wzięcie pożyczki ratalnej, zamiast chwilówki wymagającej oddania pieniędzy po upływie miesiąca.

Informacje pochodzą ze strony https://pozyczkalux.pl i są one jak najbardziej wiarygodne.