Najpopularniejsze

Szybki kredyt przez internet dla zadłużonych – co zrobić, kiedy liczy się czas?

Szybki kredyt przez internet dla zadłużonych

Osoby posiadające zadłużenia niesłusznie obawiają się, że forma zaciąganych do tej pory pożyczek i szybkich kredytów przez internet dla zadłużonych nie będzie dostępna w takim stopniu, jak dotychczas. W rzeczywistości jedyne co się zmienia to kwestie związane z historią i zdolnością kredytową, dla których i tak znaleziono dogodne rozwiązanie, natomiast wszystkie zalety firm pożyczkowych, z które są tak dobrze znane pozostają w zasięgu również zadłużonych klientów.

Znalezienie dogodnej oferty nie takie proste

Stare polskie porzekadło mówi, że pośpiech nie jest dobrym doradcą. Jest w tym ziarno prawdy, dlatego w przypadku zaciągania szybkich zobowiązań należy dokładnie poznać ofertę. A jest ich na rynku finansowym całkiem sporo, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb i możliwości. Wybierając szybki kredyt przez internet dla zadłużonych warto wziąć pod uwagę:

  • oprocentowanie i koszty pozaodsetkowe– choć maksymalne koszty udzielanych zobowiązań regulowane są przez tzw. ustawę antylichwiarską i jak wskazuje blog Rekin Finansów1 koszty kredytu nie mogą przekroczyć 25 proc. całkowitej kwoty części stałej szybkiego kredytu przez internet dla zadłużonych oraz dodatkowo 30 proc. całkowitej kwoty kredytu konsumenckiego w stosunku rocznych dla części zmiennej, warto poszukać firmy, w której poziom wszystkich kosztów nie sięga maksymalnej granicy

  • czas rozpatrywania wniosku – w sytuacjach, gdy czas otrzymania pieniędzy jest niezwykle ważny, informacja o tym, ile trwa rozpatrywanie wniosku jest niezwykle cenna, dlatego warto dokładnie zapoznać się z treścią strony

  • kwota kredytu i maksymalny czas kredytowania – to kolejny czynnik warty rozważenia. Niektóre instytucje finansowe udzielają zobowiązań osobom zadłużonym nawet na 60 miesięcy.

Dokumenty, które mogą być potrzebne przy zaciąganiu szybkiego kredytu dla zadłużonych przez internet

Minimum formalności to jedna z najbardziej cenionych cech firm pożyczkowych, z której mogą skorzystać również osoby z zadłużeniem. W przypadku szybkich kredytów przez internet dla zadłużonych najczęściej wystarczy wyłącznie posiadanie dowodu osobistego. W zależności od oferty konieczne może się okazać złożenie specjalnego oświadczenia o dochodach.